Charutos


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Davidoff Millenium Blend Robusto

Davidoff Millennium Blend Robusto

Davidoff Millenium Blend Robusto é 133 mm de comprimento Charutos dominicanos vel. o anel, não. 50 com muito atraente exterior castanho escuro. De acordo com o fabricante, apenas uma série de mistura Millennium oferece a experiência de sabor mais completa com todos os conhecidos charutos Davidoff. perdoa série a metáfora Zino da classe Só por causa da aparência da folha de rosto e também a presença de um dominicano ligero folha no conteúdo do charuto.

Como já mencionado na introdução,, folha de equatoriano e capa marrom escura (sol-crescido) Parece muito atrativa, assim como olhar para o processamento de excelente design de charutos. Větším překvapením je však zajímavé čokoládově zemité aroma.

Čokoládová chuť je koneckonců dominantní v průběhu celé doby kouření od jeho zapálení až do samotného konce. Oříznutí i zapálení doutníku je bezproblémové a v počátku se k chuti čokolády přidávají i jemné kávové tóny. Ty jsou později následovány ořechovými tóny a v závěru jsem rozeznal i jemné travnaté tóny tak známé z doutníků série Davidoff i Zino Classic.

Přestože je doutník celkem silný jeho chutě jsou velmi elegantně vyvážené jako v případě Ashton laminado segurança Eclipse Tubo. Doutník skvěle a rovnoměrně hoří, nepřehřívá se. Množství jím produkovaného kouře je také bohaté a jediné co tomuto doutníku mohu vytknout je jeho popel. Ten je sice velmi pěkné světle šedivé barvy, avšak sám o sobě příliš nedrží a drolí se.

Bez ohledu na tuto spíše kosmetickou závadu musím říci, že tento doutník  mohu subjektivně označit za zatím nejlepší z nabídky Davidoff. A pokud mohu k tomuto doutníku doporučit nápoj, který se s ním bude nejlépe snoubit, tak půjde jistě o kávu, přesněji silné espreso. Na trhu ČR je lehce dostupný za cenu cca 330Kč.

SELEÇÃO

Deixar uma resposta