Charutos


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Perguntas mais frequentes

Prodáváte doutníky?
Doutníky neprodáváme a ani takové ambice do budoucna nemáme, jedinou činností webu je osvěta v doutníkové kultuře a recenzování doutníků

Kde najdu sídlo vaší společnosti?
Gentlemens Club je v současné době virtuálním společenstvím redaktorů, nikoliv fyzickým klubem.

Je možné se zapojit do redaktorské činnosti vašeho klubu?
Sim, v případě zájmu o psaní článků a recenzí zaměřených na doutníky a všeho souvisejícího, se můžete obrátit na email info@gentlemensclub.cz

Gostaria que em seu web site para publicar seus artigos / fotos / Comentários ..
Qualquer interesse nesse sentido é umas boas-vindas, Mas considerando que, Esse site é a atividade de lazer só – Estas actividades não pagam uma taxa.

Estou interessado em publicar seus comentários no seu site,É possível?
Publicação é possível apenas após um acordo pessoal, que entre outras coisas inclui uma citação correta do marketing fonte.

Posso usar suas fotos?
Não, Se você está interessado em qualquer das nossas fotos (s) use o e-mail de contato, através do qual você será informado se há qualquer possível saída.

É possível colocar uma propaganda paga em seu site?
Sim, v případě zájmu o vyhrazení reklamní plochy nás můžete kontaktovat emailem.

Je možné na váš web umístit propagační článek?
Estamos tentando evitar qualquer intervenção no site comercial,para que todos os clientes escritos pelo real, proto i k této formě reklamy přistupujeme pasivněji, nebráníme se však zveřejnění tiskových zpráv, které jsou napsány přímo pro náš web. Duplicitní články nezveřejňujeme.

Je možné se domluvit na výměně odkazů?
V případě zájmu o výměnu odkazů tuto možnost můžeme zvážit, mas somente se, zachování tématičnosti.

Jaké doutníky byste doporučili začátečníkovi doutníků?
V případě úplného začínání s kouřením doporučujeme doutníky menších velikostí, světlejších krycích listů a slabší intenzity i méně výrazné chuti. V dobré prodejně doutníků by vám tyto informace měly poskytnout.

Jaké doutníky bych měl koupit jako dárek?
Zde záleží na konkrétním kuřákovi, pokud jde o člena domácnosti pak je vhodné z jeho humidoru zjistit oblíbené značky, nebo se ho přímo zeptat, což platí i v ostatních případech. Podobně jako u výše uvedené otázky by vám i v tomto případě měly být odpovědi poskytnuty v dobré prodejně doutníků.