Charutos


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Pinolero Toro

Doutníky Pinolero Toro

A mais recente conquista do tabaco gênio AJ Fernandez, que é considerado o mais talentoso de charutos, tabaco e produtores presentes. Pinolero se traduz como "local". À primeira vista, o charuto rústico, Quem deve entregar seus escritos na cor não convencional e temas um anel e mini pigtailem(rabo de-final porco de um charuto). Para o rustikálnost deve principalmente charuto crescido de sol cobrindo a folha da Nicarágua, que é um marrom bonito ao longo de toda a sua extensão com duas veias menores e reflexões de óleo. A estrutura é fixa, bezchybná a souměrná. Dílenské zpracování je na vysoké úrovni. Tohle toro má slušnou hmotnost a je dostatečně napěchované tabákem. Limpeza e a iluminação é muito fácil.

Preço: $4
Disponibilidade na República Checa: NÃO
Tempo em humidoru: 252 dias
Dimensão: 6×50(152,4×19,8mm)
Folha de rosto: Sol crescido – Nicarágua
A lista de ligação: Nicarágua
Refil: Nicarágua

O perfume de
Pata: Nádherné svěžítabákové aroma s pěknou dávkou koření
Corpo: Stáj a tabák

Construção
Lehce měkčí bez vad. Trojitá čepička s prasečím ocáskem. Costuras apertadas e visível.

O aparecimento do
Ořechově hnědý a sametový krycí list s olejovými odlesky a dvěma menšími žilkami

Um traço na frente de iluminação
Volný s minimem odporu

Imediatamente após ignição de gosto
Máslově jemná kůže, tabák a dřevitost s trochou sladkosti. Dozvuk je dlouý kořeněný, sladší a cedrový. Produção de fumo mais leve é um enorme. Chutě josu středně plné a najazyku zanechávají olejový film. Už od porvního tahu lze snadno rozpoznat, že se jedná bezpochyby o kvalitní odutník.

1/3 charuto
10 min – kůže přechází do zemitosti. Koření je výraznější a i se déle drží v dozvuku. Zároveň se přidaly ořechy a moka. Chutě mají slušnou hloubku a již od ůvodu ukazují komplexnost a vyzrálost.
20 min – kůže se vrací zpět a spolu se zemitostí tvoří parádní kombinaci. koření se usadilo a chutě celkově zhutněly.
30 min – sladkosti je o něco méně a to dává vyniknout vyzrálému tabáku. Moka se začíná měnit na krémovou kávu a na konci dozvuku se míchá s čokoládou. Hoření je pomalé a téměř perfektní a kompaktní popel drží skvěle.

2/3 charuto
45 min – doutní si dokonale drží moji pozornost častými změnami. Cedr je výraznější a ořechy(arašídy) pronikají i do dozvuku.
65 min – zhruba v polovině je tabák výraznější a nepatrně o sobě dává vědět i síla. Ostatní chutě jsou beze změny

3/3 charuto
80 min – na začátku poslední části v chutích dominují tabák, krémová káva a cedr. Arašídy zmizely a kůže téměř také. Chutě jsou stále máslově jemné. Síla opět o něco vyskočila a začínám se lehce potit.
95 min – chutě již zůstaly beze změny. Jen síla je v tuhle na mojí hranici akcetovatelnosti a tady končím. Snado lze pokračovat dalších 5-10 minut pokud nevadí vám nevadí trocha síly navíc

Conclusão e avaliação
Výtečná a komplexní záležitost, na kterou se rozhodně nezapomíná. Kromě té síly na konci poslední části nemám co vytknout. Tohle Bylo Pinolero v Toru.

Deixar uma resposta