Charutos


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Perdomo Reserve Noir champanhe Churchill

Doutníky Perdomo Reserve Champagne Noir Churchill

Versões de Perdomo Reserve Champagne Noir Churchill maduro é muito muito popular serie de Connecticut. Champagne Noir é decorado com muito escuro, fermentado três vezes de Nicarágua maduro, který zrál téměř dva roky v sudech od bourbon. Pod tímto listem se ukrývá směs tabáků taktéž z Nicarágua. Krycí list disponuje několika většími žilkami a olejovými odlesky. A construção é muito sólida., bez měkkých bodů. As costuras são visíveis e apertado. Charuto termina com tampa de dupla. Od paty doutníku se line pěkná vůně čokolády, tabáku a kávy. Tělo doutníku nabízí slabší stájové a tabákové aroma. Oříznutí stejně jako zapálení nečinilo sebemenší potíže.

Perdomo Reserve Noir champanhe Churchill
Preço: $4
Disponibilidade na República Checa: Sim – dle velikosti od 148 kč za kus
Tempo em humidoru: 217
Dimensão: Churchill 7×54 (177,8×21,4)
Folha de rosto: 3x fermentované maduro – Nicarágua, který zrál téměř dva roky v sudech od bourbonu
A lista de ligação: Nicarágua
Refil: Nicarágua

O perfume de
Pata: Čokoláda, káva a tabák
Corpo: Slabší stájové a tabákové aroma

Construção
Muito sólida sem pontos macios. Tampa dupla. Costuras apertadas e visível

O aparecimento do
Tmavě hnědý krycí list s olejovými odlesky a čtyřmi většími žilkami

Um traço na frente de iluminação
Mais perto

Imediatamente após ignição de gosto
Máslově jemná a vyzrálá chuť mléčné čokolády a tabáku s delším, lehce nasládlým a dřevitým dozvukem, který je zakončený pěknou pepřovou chutí. Chutě jsou středně plné a hutné s parádní produkcí bílého dýmu.

1/3 charuto
15 min – sladkost je výraznější, pepře je o trochu méně. Chutě jsou sice beze změny, ale jsou hutnější
30 min – v dozvuku e objevuje moka a jinak se chutě ukazují být konzistentní. To ovšem vůbec nevadí, protože jsou krémově jemné a velmi dobré. Pepř si drží svou úroveň a přetrvává až do dalšího tahu. Hoření je velmi pomalé a samo se kariguje.
55 min – na konci třetiny v dozvuku vystupuje do popředí příjemná dřevitost a ostatní chutě odsouvá do pozadí

2/3 charuto
80 min – zhruba v polovině a dozvuk je více čokoládový a i tabák je výraznější. Síla doutníku koresponduje s plností chutí a jinak odpo sledně beze změny.
100 min – téměř na konci třetiny a před chvíli odutník zhasl a po opětovném zapálení chutě ztratily na hutnosti a po chvíli zbyla jen mdlá tabákovitost a udeřila i síla a odkládám. Nejspíš byla chyba v konstrukci a odkládám.

Conclusão e avaliação

Do inkriminovaného momentu zhasnutí jsem si doutník nesmírně užíval. Zejména hutné a krémové chuťě čokolády a tabáku. Do zhasnutí byla i konstrukce naprosto perfektní a i popel držel skvěle. To podporuje fakt, že jsem narazil na špatný kus. Sice nejsem přlišným zastáncem churchillů ani větších průměrů, a proto bych velmi rád zkusil robusto. Doutník není zcela bez síly a kouřit na prázdný žaludek není nejvhodnější. Doutník sice postrádal komplexnost, ale chutě byly vskutku vynikající a doporučení je na místě i přes konstrukční nedostatek na počátku poslední třetiny. Osobně preferuji volnější tah. Isso foi Perdomo Reserve Champagne Noir Churchill.

Deixar uma resposta