Charutos


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Arturo Fuente King T Natural

Arturo Fuente King T Natural

Je vůbec první doutník od Artura Fuenteho dodávaný v tubě, která je vyvedena v černobílých barvách s tabákovými listy vespod a znak s obrázkem je umístěn na víčku. Od základní verze(zelená stuha) se liší pouze červenou stuhou.  Connecticut krycí list je sametově hebký s jednou střední žilkou. Konstrukce je velmi pevná bez měkkých bodů a vad. Zkrtáka tak jak jsem u této značky zvyklý. As costuras são visíveis e apertado. Zakončení je provedeno trojitou čepičkou. Doutník se dodává pouze v jedné velikosti a to Churchill.

Disponibilidade na República Checa: Não, ale lze sehnat Rosado Sungrown verzi ZDE

Tempo em humidoru: 2 anos, 6 meses

Dimensão: 7×49(177,8×19,4mm)

Folha de rosto: Connecticut

A lista de ligação: Dominikásnká Republika

Refil: Dominikásnká Republika

O perfume de

Pata: Sladší – hrozinky, tabákové a hodně kořeněné

Corpo: Krásná jemná tabáková vůně

Construção
Celkem pevná a souměrná bez jakýchkoli vad a měkkých bodů. Velmi precizně ubaleno a v tomto ohledu Funeteho doutníky bodují snad vždy.

O aparecimento do
Oříškově hnědý a sametově hebký hrycí list bez větších žilek s neptarnými olejovými odlesky.

Um traço na frente de iluminação
Perfeito

Imediatamente após ignição de gosto
Muito bem., nepatrně nahořklá, oříšky, smetana a v dlouhém dozvuku dominuje cedr a spousta koření. Gostos são manteiga macia, středně plné s obrovskou produkcí krémového kouře. Chutě zároveň zanechávají slabší olejový film na jazyku.

1/3 charuto
5 min – nahořklost zmizela téměř okamžitě. k výraznému koření se přidává zemitost a při vyfouknutí kouře nosem se objeví mléčná čokoláda a obrovský příděl pepře a koření až z toho slzí oči
15 min – sladká smetana, oříšky, koření a cedr se zemitostí v dozvuku to vše ve středně plných a krémových chutích
25 min – o reverb adiciona um café cremoso. Construção, tah i tah jsou perfektní a první třetina prokazuje obrovskou kvalitu
40 min – na konci první třetiny se chutě sice nezměnily, ale jsou vyzrálejší – hlubší a olejovější

2/3 charuto
60 min – objevuje se vyzrálý tabák a výrazně vystupují lískové oříšky na úkor cedru a koření je rovněž méně. Po pár minutách se krémová káva střídá s mléčnou čokoládou
90 min – oříšky jsou pryč a káva se vrátila místo mléčné čokolády

3/3 charuto
počátek poslední části se nese ve znamení tabáku a cedru. Sladká smetana odezněla
110 min – chutě se nezměnily ovšem byla cítit síla, která postupně rostla ke konci třetiny a tak jsem předčasně odložil. Para aqueles, kdo snesou více síly zbylo tak ještě 20 minutos.

Conclusão e avaliação
Další parádní záležitost od A. Fuenteho. Od začátku do konce zkrátka  perfektní. Základní chuť krémového cedru, která je typická pro Fuenteho, prostě miluju.  Na zhruba 2 hodiny kouření je třeba se připravit a rozhodně něco sníst. Jako u mnoho Fuenteho doutníků tak i tady lze chutě velmi snado rozpoznat a naplno vychutnat. Tohle Byl Arturo Fuente King T Natural. V humidoru mám rovněž Rosado Sun Grown a budu se snažit co nejdříve ho zrecenzovat. Dokud mám ještě v živé paměti Natural abych měl porovnání.

Deixar uma resposta