Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Dom Cigár, Michalská 12, Bratislava

Dom Cigár, Michalská 12, Bratislava

Prodejna Dom Cigár, kterou jsme navštívili následující den po doutníkovém večeru Ashton spol. My & Mi, se nachází na adrese Michalská 12, 811 03 Bratislava tedy v těsném sousedství historické památky Michalské brány.

Velmi vkusně zařízenému interiéru prodejny dominuje walk-in humidor jehož obsah nadchne snad každého kuřáka doutníků. Mimo standardní kubánské doutníky spol. Habanos s.a. zde naleznete velké množství doutníků z Nikaragui, Hondurasu, Mexika a Dominikánské republiky, takových značek jakou jsou Ashton, Arturo Fuente, Rocky Patel, Padrón, Tatuaje a mnoho dalších. Některé z nich jsou v ČR velmi těžko dostupné. O perfektní kondici prodávaných doutníků jsme se přesvědčili, konkrétně nákupem a následný kouřením Montecristo Petit Edmundo a Tatuaje Reserva J21. Oba doutníky byly perfektní.

Musím se přiznat, že díky velkému výběru doutníků jsem si prakticky ani nestihl všimnout nabízeného doplňkového zboží, jako jsou humidory, ořezávače atp.

Nicméně musím (a rád) uvést, že pokud se rozhodnete nakupovat právě tady, tak vás čeká nejen příjemná obsluha, ale,  hlavně fundovaná obsluha. A proto pokud hodláte navštívit historické centrum Bratislavy, rozhodně nevynechejte Dom Cigár.

V Bratislavě se nachází vyjma vzorkové prodejny spol. My & Mi, také další prodejna Dom Cigár v ul. Šancová 42.

Napsat komentář