Zigarren


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Zino Z-Klasse 643 (C)

Im letzten Jahr sagte Zigarremarke Zino eine neue Serie von. Nach acht Jahren der Serie Z-Klasse die folgenden Platinum-Serie-Krone und Herr Zepter. Offizielle Presseberichten vor Beginn des Verkaufs sollte eine neue moderne "vollmundig" Zigarren, produziert in Die Dominikanische Republik. Sonderausstellung in Tin Boxen der zwanzig Stücke für Zino hat ein typisches. Zigarren genießen Sie in vier Größen, mit besonderen Kennzeichnungen für jeden Ring, Abmessungen (STIER – 654 T, ROBUST -550 R, Piramides – 546 P und Corona-643 C).

Corona Zino Z-Klasse 643 (C) übermittelt sein Äußeres, insbesondere die polierten ein äußeres Deckblatt aus natürlichem Ursprung von der der Dominikanischen Republik, deren Schatten Farbe erinnert an Milchschokolade,. Binden die Blätter stammt aus Peru, filler z Nikaraguy a Hondurasu. U tohoto doutníku stojí za povšimnutí si složení tabáku, oder. velké množství liguero. Tento tabák jsme popisovali u CAO LX2. Pro připomenutí, jde o tmavé tabákové listy z horní části rostlin, které je velice silné, díky dostatku tepla ze slunečních paprsků, které na něj dopadají. Zigarren Davidoff a klasické série Zina (zum Beispiel. Zino Classic. 6) jsou známé svou travnatou a spíše jemnou chutí. Tato řada je výjimkou potvrzující pravidlo, jde o nejsilnější doutník z vyráběných řad Zino a navíc odlišného kávovo-čokoládové aroma. Nebál bych se ho pronikavostí přirovnat k již zmíněnému CAO LX2.

Samotný manažer značky, Zino Richard Krutick popisuje doutník jako velice silný a chuťově výrazný. Doutníky se skládají z tabákových listů ligero druhů Jalapa Especial Ligero, Esteli Ligero, Cuban Seed Ligero a San Vicente Ligero. Podle tohoto výběru je jasné, že návrh a samotná příprava doutníku stáli výrobce spoustu úsilí a již první kontakt s doutníkem nás utvrzuje v tom, že půjde skutečně o chuťově výrazný doutník.

Konstrukce doutníku je na první pohled perfektní. Zdobený, ale decentní prstýnek, rozhodně dodává doutníku šarm. Doutník je třeba důkladně nahřát, aby byl zapálen bez větších problémů a proto doporučuji nejlépe žhavící zapalovač. Přestože po zapálení není dýmu  mnoho, jeho chutová intenzita je opravdu výrazná. Po několika potáhnutích se ustaluje a můžete vnímat tóny pražené kávy a ořechů. Chuť následně přechází k zemitým tónům. Na závěr se vrací znovu intenzivní a výrazná kořeněná chuť. Tah byl celou dobu velice dobrý a žádné problémy s nerovnoměrností hoření nebyly zaznamenány.

Jediným faktorem, který k dokonalosti doutníku chyběl, bylo držení popela. Popel se sice netřepí, ale mohl by držet u těla doutníku déle. Doutník je ve střední cenové kategorii značky Zino – dražší než klasické série, ale nejlevnější z Platinových. Cena doutníku 350Kč nabízí oproti ostatním sériím netradiční bohatou a výraznou chuť.  Nedoporučoval bych ho začátečníkům, které by mohla výrazná chuť odradit, zkušenější kuřáci libující si v silnějších doutnících s intenzivní chutí by mohli být naopak mile překvapeni, touto netradiční sérií od společnosti Zino.

 

Lassen Sie eine Antwort