Zigarren


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Häufig gestellte Fragen

Prodáváte doutníky?
Doutníky neprodáváme a ani takové ambice do budoucna nemáme, jedinou činností webu je osvěta v doutníkové kultuře a recenzování doutníků

Kde najdu sídlo vaší společnosti?
Gentlemens Club je v současné době virtuálním společenstvím redaktorů, nikoliv fyzickým klubem.

Je možné se zapojit do redaktorské činnosti vašeho klubu?
Ja, v případě zájmu o psaní článků a recenzí zaměřených na doutníky a všeho souvisejícího, se můžete obrátit na email info@gentlemensclub.cz

Um möchte auf Ihrer Website Ihre Artikel veröffentlichen / Fotos / Bewertungen ..
Interesse in dieser Richtung ist ein Willkommen, Doch während, Diese Website ist die einzige Freizeitbeschäftigung – Diese Aktivitäten bezahlen keine Gebühr.

Ich interessiere mich für Ihre Bewertungen auf Ihrer Website veröffentlichen,möglich?
Veröffentlichung ist nur nach persönlicher Absprache möglich, unter anderem enthält die richtige Putten Zitate-Ressourcen.

Ich kann Ihre Fotos verwenden?
Nr., Wenn Sie Interesse an einem unserer Fotos (s) sind benutzen Sie die Kontakte e-Mail, über die Sie informiert werden, ob es alle möglichen Ausweg gibt.

Es ist möglich, bezahlte Werbung auf Ihrer Webseite zu platzieren?
Ja, v případě zájmu o vyhrazení reklamní plochy nás můžete kontaktovat emailem.

Je možné na váš web umístit propagační článek?
Wir versuchen, jede Einmischung in die kommerzielle Web-Seite zu verhindern,damit alle die Bewertungen sachlich geschrieben, proto i k této formě reklamy přistupujeme pasivněji, nebráníme se však zveřejnění tiskových zpráv, které jsou napsány přímo pro náš web. Duplicitní články nezveřejňujeme.

Je možné se domluvit na výměně odkazů?
V případě zájmu o výměnu odkazů tuto možnost můžeme zvážit, aber nur, wenn, zachování tématičnosti.

Jaké doutníky byste doporučili začátečníkovi doutníků?
V případě úplného začínání s kouřením doporučujeme doutníky menších velikostí, světlejších krycích listů a slabší intenzity i méně výrazné chuti. V dobré prodejně doutníků by vám tyto informace měly poskytnout.

Jaké doutníky bych měl koupit jako dárek?
Zde záleží na konkrétním kuřákovi, pokud jde o člena domácnosti pak je vhodné z jeho humidoru zjistit oblíbené značky, nebo se ho přímo zeptat, což platí i v ostatních případech. Podobně jako u výše uvedené otázky by vám i v tomto případě měly být odpovědi poskytnuty v dobré prodejně doutníků.