Zigarren


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

CAO Brazilia Gol!

CAO Brazilia Gol!

Der Name der Zigarre bestreitet nicht die Fußball und inspiration, Das heißt, unter anderem,. auf den ersten Blick klar nach Darstellungen des Rings, dass Kontraste mit der dunklen Abdeckung Blatt. Scandinavian Tobacco Group, Markeninhaber CAO macht diese Zigarren in Danlí honduraském. Füll- und Bindungsliste Hondruaského Zigarren stammt aus Nicaragua (Estelí) und nur eine Wrapper Maduro dunkle Schokolade Farbe kommt aus Brasilien.

Perfekte Form Robusto Es hat rund um den Perimeter konsistente Inhalte und riecht wie reif Tabak, Schokolade und Kaffee. Praktisch spürbar žilnatost fettig brasilianischen Arapiraca Blatt Abdeckung verbessert auch das allgemeine Erscheinungsbild von 12, 7 cm langen Zigarre mit einer Ringgröße 56. Dank seiner größeren Durchmesser müssen Sie die entsprechenden Cutter oder Schere auswählen..

Po zapálení doutníku ucítíte prvotní nahořklost v kombinaci se základní chuťovou kombinací tmavé čokolády a kávy. Nahořklost se však postupně vytrácí a nahrazuje jí mírná nasládlost karamelu. V závěru základní chuťový profil doplňuje hořkost černého pepře.

Tah doutníku je vynikající po celou dobu cca 55 min. Rauchen. Rovnoměrnost hoření už není zdaleka tak dokonalá a může se stát, že budete muset minimálně jednou provést korekci hoření. Produkce dýmu je odpovídají velikosti doutníku, d.h.. zejména jeho průměru a množství obsaženého tabáku. Celkově je chuťově zajímavější např. v porovnání  s torpedem CAO Vision Prana. Naopak v porovnání s torem CAO LX2, bych dal přednost druhému z nich. Oba dva (CAO Brazilia Gol! i LX2) však udělají radost příznivcům doutníků bohatších chutí.

Je úžasné, že je dnes s rozšiřujícíse nabídkou již možné i v ČR sehnat doutníky značky CAO, které jsme mohli kupovat v minulosti jen v zahraničí. Ne až tak tradiční značku CAO nejlépe charakterizují snahy inovace a experimentování v oblasti tvorby nových směsí tabáků. Zároveň se tyto doutníky odlišují i svým balením (to platí i pro sérii Brazilia), které zpravidla poznáte na první pohled. CAO Brazilia Gol! jsou baleny po 20 ks s cenou za ks kolem 150CZK pro Stück.

Lassen Sie eine Antwort