Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

XV Habanos Festival

Habanos Festival

V pořadí již 15tý kubánský festival věnovaný doutníkům se bude konat 26.2. – 3.3.2013 a tato událost jako vždy přitáhne pozornost všech nadšenců z celého světa. Pořadatel předpokládá obdobný zájem návštěvníku jako v minulém ročníku a to z více než 70ti zemí s tím, že na své si přijdou zejména fanoušci značek Montecristo (úvodní večer) a Partagás (závěrečný galavečer). Jako každý rok se také s napětím očekává ohlášení a představení produktových novinek, u kterého budou jako první právě návštěvníci festivalu.

Součástí festivalu bude opět návštěva nejlepších tabákových plantáží v Vuelta Abajo, Pinar del Río nebo historických továren Habanos (Partagás a H. Upmann). K dalším aktivitám pak patří výstavy, semináře, soutěže, ochutnávky nebo letošní novinka – show „Tabák a gastronomie“. Jako v předchozích festivalech i tentokrát se bude konat legendární dražba unikátních humidorů jejíž výtěžek bude využit ve prospěch kubánského veřejného zdravotnictví.

Vstupné na úplný program festivalu je za 1350 CUC/USD a oficiálními jazyky jsou vedle Španělštiny a  Angličtiny také Ruština, Francouzština a Němčina. Rezervaci a platbu je nutné provést so 15.2.2013.

Více informací naleznate na www.habanos.com

Napsat komentář