Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Zigarren Dürr

Zigarren Dürr

V centru švýcarského Zürichu, přímo na začátku slavné nákupní Banhofstrase se nachází obchod s doutníky Zigarren Dürr. Všimnete si ho hned díky velkým logům brandu Zino a Davidoff, které spatříte často i na jiných místech (např. na stéjné ulici stojící nejstarší místní hotel Savoy). Není divu neboť druhou domovinou Zina Davidoffa (světově uznávané osobnosti v oblasti tabákových výrobků) se stalo právě Švýcarsko, přesněji Ženeva.

 Zmíněný obchod je prostorný, vkusně zařízený a mimo  produkty zmíněných brandů nabízí další známé brandy jako jsou AVO, Griffin’s a pochopitelně i známé kubánské brandy. Stejnojmenný ochod s doutníky naleznete i v podzemním nákupním centru RailCity sousedícího nádraží. U nabízených produktů mne zaujal nový brand Puro D’oro.

Na závěr je  však nutné uvést, že v restauraci,  v hotelu nebo baru (tedy v uzavřených veřejných prostorech) je kouření zakázáno a proto je k tomuto účelu třeba vyhledat specilozovaný salónek. Jedním z nejzajmavějších takových míst může být paluba Davidoff Schiff.

 

Napsat komentář