Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Tabák Plus Brno

Tabák Plus Brno

Pokud jedete do Brna po dálnici D1 směrem od Prahy a sjíždíte na městskou část Starý Lískovec, uvidíte po levé straně velkou červeno bílou halu. Na budově umístněné logo poutá pozornost už z dálky a velikost budovy napovídá, že nejde o tradiční maloobchodní prodej.

Důležité však je, že součástí skladu spol. Tabák Plus je vzorková prodejna s pestrým výběrem z doutníkových doplňků, od ořezávačů až po pouzdra a humidory. Doutníky samotné jsou umístěny v rohu místnosti v několika skříňových humidorech, jejich sortiment se časem mění (v porovnání s předchozí návštěvou). Pro úplnost musím také zmínit, že v humidorech prezentované doutníky nepředstavují celý zde nabízený sortiment.

V případě zájmu k vyřízení objednávky  stačí, když své požadavky (označení doutníků a počet kusů) předáte na místní přepážce a následně zaplatíte na pokladně. Doutníky jsou vám následně buď přineseny ze skladu nebo vydány ze zníněného skříňového humidoru, pokud zrovna nejsou skladem. Proces placení je zdlouhavější z primární podstaty zaměření na velkoobchod. Sortiment (zejména kubánské doutníky a pak také Demonio, Samba, Cha-Cha atp.) je obdobný jako u tabákové sítě Valmont, která je dceřinou této společností.

Napsat komentář