Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Lensen Tabak Arnhem

Lensen Tabak Arnhem

Před nedávnou návštěvou Nizozemí, jsem plný očekávání prolétl internetové stránky místních prodejců doutníků. Z několika menších měst, které jsem plánoval navštívit, mne nakonec zaujal pouze arnhemský Lensen Tabak. Po příjezdu do podzemních garáží v centru města a otevření mapy mne čekalo milé překvapení, prodejna doutníků, dýmek a veškerého možného kuřáckého příslušenství je odsud vzdálena přibližně 500m.

Po příchodu zjišťuji, že prodejna je perfektně vybavena a mile překvapen jsem zejména obsluhou, která nemá žádný problém s pořízením fotek. Z předem vybraných kousků bez váhání poptávám regionální edice kubánských doutníků. Z nich jsou dostupné Rammon Allones Exclusivo Paises Bajos a Fonseca Exculivo Benelux, k nimž nakonec přidávám ještě pár dalších kousků.

Jak jsem již zmínil, v prodejně doutníků Lensen Tabak můžete koupit i dýmky a kuřácké příslušenství. Tomuto sortimentu jsem bohužel nemohl věnovat příliš času, vzhledem k tomu, že na mne čekalo před obchodem několik přátel – nekuřáků. Z doutníkových značek, které jsou zde dostupné, stojí za zmínku především Perdomo, Vegafina, CAO, Davidoff, Alec Bradley včetně několika blendů od značky Don Pepin Garcia.

Tento obchod si zaslouží vaši pozornost, ať už zavítáte do Arnhem z důvodu návštěvy historického centra, výročí operace Market garden nebo prostě jen při průjezdu Nizozemím. Nejen díky zajímavému sortimentu, ale i velice příjemné obsluze. Za kvalitu fotek se omlouvám, bylo foceno mobilem – proto doplňuji i o několik ilustračních fotek z internetu.

Napsat komentář