Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

La Casa Del Habano, Dubai Duty Free

La Casa Del Habano, Dubai Duty Free

Na dubajském mezinárodním letišti v oblasti obchodů Duty Free (terminál 3) jsou dva obchody s tabákovými výrobky a alkoholem a každý z nich má specializovanou část – walk-in humidor. Tím větším, lépe řečeno velkorysým je La Casa Del Habano mezi gate 201 a 202 (plánek DDF).
Převážnou většinu sortimentu tvoří velmi široké spektrum kubánské produkce doutníků (Cohiba, Montecristo, R y J, Bolivar a další). Udržované klimatické podmínky jsou perfektní a tomu odpovídá i stav nakupovaných doutníků, které zde mají jak ve větších baleních (cedrové krabice od 10 do 25ks), tak v menších baleních (papírové krabičky od 3 do 5ks). Součástí prodávaného sortimentu je příslušenství, vč. humidorů, popelníků, zapalovačů atd. S výběrem vám ochotně poradí prodavač, který se však nijak nevnucuje. Ceny jsou o něco nižší než v ČR (u levnějšího zboží cca o 10%, u dražšího více).
Přestože se jedná pouze o prodejnu bez salónku, kde by bylo možné posedět a se zapáleným doutníkem si příjemně ukrátit čas čekání, je návštěva takové prodejny pro každého kuřáka doutníku více než milým zpestřením. Navíc po případném nákupu je možné si doutník vychutnat v přilehlých barech. Doporučuji ty v prvním patře, kde budete mít na kouření doutníku klid (tapas bar Cádiz, The Hub a další).

 

Napsat komentář