Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Dýmky, doutníky, víno – prodejna v Kutné Hoře

Prodejna doutníků v Kutné Hoře

Během letní přestávky jsem se rozhodl navštívit i prodejnu doutníků v Kutné Hoře. Po procházce historickou částí, pro kterou je město vyhledáváno, nebylo k prodejně daleko. Leží totiž v těsné blízkosti chrámu sv. Barbory. Přestože krámek není tak veliký, jeho prostor je využit maximálně účelně a to nejen k prodeji doutníků. Jak už název napovídá, prodejna je rovněž zaměřena i na dýmky a místní víno.

Kutnohorská prodejna je vybavena dvěma humidory. První z nich, středně velký skříňový, stojící vlevo od dveří obsahuje doutníkové best sellery především kubánských značek (Cohiba, Partagas, Montecristo atp.). Druhý, menší humidor, umístněný na stolku u pokladny zase obsahuje poměrně hůře dostupné doutníky značky Gurkha. V sortimentu e-shopu prodejny jsem nalezl i nikaragujské doutníky značek My Father nebo Don Pepin Garcia. Proto jsem těšil na nabídku doutníků těchto značek i v „kamenné“ prodejně. Ty jsou však bohužel  dostupné pouze v e-shopu. Proto jsem si vybral a zakoupil doutník Leon Jimenez No. 5 a mám-li  posuzovat podle něj, tak jsou zde  uchovávané doutníky v dobré kondici.

Obsluha prodejny je seriózní, ochotná a ráda s čímkoliv poradí. Jste-li z Kutné hory, jejího okolí anebo se město chystáte navštívit, jde určitě o zajímavou možnost nákupu doutníků. Můžete si zde v klidu vybrat a na rozdíl od různých internetových dražebních systémů kupujete originální zboží v dobré kondici.

Napsat komentář