Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Corona Cigar Company & Avo Lounge – Heathrow

Corona Cigar Company
Návštěva obchodu/doutníkového klubu Corona Cigar Company & Avo Lounge – Heathrow v centru Floridy (1130 TownPark Ave., Lake Mary-Heathrow, FL 32746) je opravdovým potěšením pro každého nadšence doutníků a všeho co s tím souvisí. Celá provozovna se nachází v nákupním centru nedaleko od  Orlanada a prodejna i část salónku je stylově dekorována.

Prodejna je navíc vybavená  nástropními zvlhčovači, které udržují konstantní vlhkost. A přestože jsem to nepočítal, domnívám se, že prodejna umí nabídnout více jak 100 druhů doutníků ne-kubánských brandů ve výborné kvalitě. Při nákupu se vás prodavač zeptá zda si některý z koupených doutníků chcete vykouřit na místě. Této nabídky jsem nemohl nevyužít a k okamžité konzumaci jsem si vybral doutník Arturo Fuente Queen B zabalený v listu cedrového dřeva. Prodavač mi zmíněný doutník zastříhnul, očistil, nejprve žhavící plynovou pistolí nažhavil a následně zapálil. Posezení u baru s kamarádem ve společnosti doutníku, piva Corona Extra a tlumené latinské hudby bylo velice příjemné. Mezi návštěvníky jsem zahlédl i dva staré pány, kteří si přišli dát jen ten svůj jeden doutník a jedno pivo, prostě si vychutnat tu pohodu.

 

 

Klub je skvěle vybavený pro trávení příjemných chvil (živá hudba, literatura o doutnících, sportovní přenosy na velkoploš. obrazovkách, tématické akce) a jak jsem si všiml mimo skvělých doutníků a portského vína nabízí také například k pronajmutí schránky na uložení doutníků.

Napsat komentář