Cigares


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Isla Del Sol Churchill

Ces messieurs de Drew Estate ont une richesse d'expérience par les cigares, donc j'ai eu beaucoup de qualité.

La taille de la: 7 x 50
La feuille de couverture: Sumatra
La liste de liaison: Nicaragua
Le contenu de la: Nicaragua

Le parfum de
PATA: Čokoláda na vaření s trochou sladkosti
Le corps de la: Hutná syrupovitá sladkost. Velmi aromatický doutník – rozhodně nedoporučuju jej skladovat s ostatními doutníky. Mohly by výrazně načichnout.

La conception de la
Velmi dobrá – měkčí – houbovitá bez měkkých bodů, žilky téměř neviditelné až na jednu.

L'apparition de la
Impozantní velikost,krásně hnědý, žilky téměř neviditelné až na jednu. Spoj, kde se překrývá krycí list opět téměř nezaznamenatelné a pěkně těsné

Accident vasculaire cérébral et le goût avant de l'allumer
Accident vasculaire cérébral: rozhodně volnější straně což mně osobně vyhovuje
Chuť: těžká cukrová sladkost
Ořízneme, řádně zapálíme a uvidíme co bude.

Quelques coups après l'allumage
Chocolat au lait, velká cukrová sladkost – dost mi to připomíná takový ty tvrdý špalky co se olizují a mají je hlavně na poutích – název se mi nevybavil. Co do síly zatím jemný. V chutích celkem plný

1/3 cigare
5 min – velká cukrová sladkost s trochou tabáku. Production de fumée est un énorme. V síle zatím jemný, ale plný v chuti. Lehce nerovnoměrné hoření. Snad se to srovná.
10min – sladkost se lehce umírňuje. Doutník je již o něco málo silnější. Po další chvilce se mléčná čokoláda začíná měnit na hořkou. Nejvíc sladkosti ulpívá na rtech.
20 min – v síle již medium a taktéž co se chutí týče. Tmavá čokoláda se už začíná míchat s kávou a trochou pepře. Hoření se srovnalo a popel je krásně bílý.

2/3 cigare
30 min – v chuti opět o něco bohatší. Káva zde již dominuje přičemž sladkost stále ulpívá na rtech. Tah a hoření naprosto bez problémů.Chutě bez jakékoli drsnosti. Total de Echo long.
40 min – velmi konzistentní doutník. Goûts sans changer le. Jen pepř o malinko výraznější. Jsem zhruba v půlce a konstrukčně bez problémů.
50 min – káva se mění na pražená zrna – to ale trvá jen pár tahů a pak se to vrací zpět ke kávě

3/3 cigare
65 min – velmi silná chuť kávy.Je téměř domonantní složkou Jinak naprosto beze změny
80 min – Tak tady je to pouze o kávě, ale výborné.
o pět minut později končím. Doutník je horký a kromě kouře už žádné chutě.

Conclusion et évaluation
Celkový dojem je více než pozitivní. Výborné chutě – hlavně ta káva. Bezchybná konstrukce a tah. Ještě dodám, že doutník jsme kouřili ve dvou lidech a proto si myslím, že jsme ho malinko přehřáli a skončili tak o něco dříve. V jednom člověku se to dá dotáhnout na 100 minut nevšedního a velmi zajímavého zážitku. Někomu může na začátku vadit ta velká sladkost, ale ta se celkem brzy zmírní. Je zajímavý pozorovat pozvolný vývoj chutí od mléčné na tmavou čokoládu přes slabší až po velmi silnou chuť kafe. Vynikající změna od tradičních doutníků. Rozhodně doporučuju vyzkoušet.

Laisser une réponse