Cigares


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Foire aux questions

Prodáváte doutníky?
Doutníky neprodáváme a ani takové ambice do budoucna nemáme, jedinou činností webu je osvěta v doutníkové kultuře a recenzování doutníků

Kde najdu sídlo vaší společnosti?
Gentlemens Club je v současné době virtuálním společenstvím redaktorů, nikoliv fyzickým klubem.

Je možné se zapojit do redaktorské činnosti vašeho klubu?
Oui, v případě zájmu o psaní článků a recenzí zaměřených na doutníky a všeho souvisejícího, se můžete obrátit na email info@gentlemensclub.cz

Je tiens à votre site web pour publier vos articles / photos / Commentaires ..
Tout intérêt dans cette direction est un accueil, Mais, alors que, que le site web est le seul loisir – Ces activités ne paient pas de frais.

Je suis intéressé à publier vos commentaires sur votre site,Il est possible?
L'édition est possible seulement après une entente personnelle, qui, entre autres choses contient la mise correcte des ressources.

Est-ce que je peux utiliser vos photos?
Non, Si vous êtes intéressé dans l'une de nos photos (s) utiliser l'email de contact, par l'intermédiaire de laquelle vous serez informé s'il y a aucune échappatoire possible.

Il est possible de placer des annonces payantes sur votre site?
Oui, v případě zájmu o vyhrazení reklamní plochy nás můžete kontaktovat emailem.

Je možné na váš web umístit propagační článek?
Nous essayons d'éviter ainsi toute intervention dans le site Web commercial,afin que tous les commentaires rédigés sans passion, proto i k této formě reklamy přistupujeme pasivněji, nebráníme se však zveřejnění tiskových zpráv, které jsou napsány přímo pro náš web. Duplicitní články nezveřejňujeme.

Je možné se domluvit na výměně odkazů?
V případě zájmu o výměnu odkazů tuto možnost můžeme zvážit, mais seulement sous réserve, zachování tématičnosti.

Jaké doutníky byste doporučili začátečníkovi doutníků?
V případě úplného začínání s kouřením doporučujeme doutníky menších velikostí, světlejších krycích listů a slabší intenzity i méně výrazné chuti. V dobré prodejně doutníků by vám tyto informace měly poskytnout.

Jaké doutníky bych měl koupit jako dárek?
Zde záleží na konkrétním kuřákovi, pokud jde o člena domácnosti pak je vhodné z jeho humidoru zjistit oblíbené značky, nebo se ho přímo zeptat, což platí i v ostatních případech. Podobně jako u výše uvedené otázky by vám i v tomto případě měly být odpovědi poskytnuty v dobré prodejně doutníků.