Cigares


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Graycliff Turbo

Graycliff Turbo

Graycliff Turbo possède non seulement sa très, mais surtout gris et doux Habano une enveloppe extérieure de la vallée du Mexique San Andreas, les feuilles qui dissimule bien vieilli Ligero (feuille de liaison et le contenu de)z oblastí Nikragui. K dostání je pouze v jedné velikosti a to v torpedu 6×60. Doutník krom jednoho měkčího bodu u paty nabízí velmi solidní konstrukci. Bohužel jsem nedopatřením doutník upustil na zem a kus krycího listu se od paty odloupl a objevila se prasklina nad a pod prstýnkem. Oříznutí a následné zapálení proběhlo velmi snadno.

Le prix de la: $3
Disponibilité en République tchèque: NON
Temps en humidoru: 189 jours
La taille de la: Torpille 6×60(152,4×23,8mm)
La feuille de couverture: Habano – San Andreas, Mexique
La liste de liaison: Ligero – Nicaragua
Le contenu de la: Ligero – Nicaragua

Le parfum de
PATA: Tabák a koření
Le corps de la: Trocha stáje a listí

La conception de la
Lehce měkčí na dotyk. Jeden měkký bod hned u paty. Jinak pěkně ubalené torpédo. Coutures imperméables et visible

L'apparition de la
Oříškový krycí list se dvěma většími žilkami. Malá prasklinka těsně pod prstýnkem a kus upadlého krycího listu u paty vlivem mojí nedbalosti

Un accident vasculaire cérébral en face de l'éclairage
Parfait – qu'une faible résistance

Allumage immédiatement après goût
Velmi jemná a hluboká hořko sladká chuť s trochou smetany přechází do dřevitého, výrazně koženého a sladšího dlouhého dozvuku se slušnou dávkou koření. Chutě sjou středně plné a produkce kouře je obrovská.

1/3 cigare
Počáteční hořkost téměř okamžitě mizí a jsem mile překvapen jak pěkné chutě doutník dává. Obzvlášť když uvážím velký průměr
15 min – sladká smetana, kůže a dřevo jsou o mnoho výraznější. Tah se začal utahovat a byl jsem nucen ještě jednou oříznout a popel samozřejmě odpadl. Tah je teď téměř bez odporu, kouře je dvojnásobné množství a chutě jsou téměř plné
20 min – v dozvuku se objevuje krémová káva, která se míchá s dřevitostí a v samém závěru dozvuku se objevují kešu ořechy.Hoření je nepatrně nerovnoměrné. ale zatím naprosto bez problému.

2/3 cigare
35 min – káva se objevuje i na počátku tahu vedle smetany a o něco méně výraznější sladkosti. Koření je pryč a hoření krásně samo zkorigovalo. Chutě jsou od sebe krásně oddělené a lze si tak vychutnat jednu po druhé. Světlý popel drží skvěle a prozatím mě doutník nepřestává překvapovat. Les saveurs de l'étalement d'un centre solid
50 min – od posledně beze změny a druhá třetina byla naprosto famozní. Skvěle vyzrálé a vyvážené chutě s dlouhým dozvukem. Jak se přibližuji k prstýnku tak se prasklina začíná zvětšovat.

3/3 cigare
Poslední třetina se nesla v duchu výraznější dřevitosti a slabě nahořklé krémové kávy. Ostatní chutě pěkně dokreslovaly ty základní . Krycí list na spodní straně zcela praskl, ale až na samotném konci. V čase 70 minut kouř teplá a odkládám.

Conclusion et évaluation
Tenhle doutník je vyjímka potvrzující pravidlo. I přes velký průměr nabídl slušně plné, krásně vyzrále a vyvážené chutě s dávkou komplexnosti, bez síly a bezchybnou konstrukcí. Mistrně odvedená práce a pro mě obrovské překvapení, které bych neváhal si znovu zopakovat. Moje zkušenosti s touto značkou jsou doposud výborné, ale doutníky je až nutné nehat nejméně 2-3 měsíce v humidoru. Il s'agissait Graycliff Turbo.

2 Commentaires à Graycliff Turbo

Laisser une réponse