Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Doutníky A. Turrent

Rodina Alberta Turrenta je nejstarší v mexické produkci doutníků. I přes tuto dlouholetou tradici se rodina nezastavila a inovativně vytvořila vlastní doutníkovou značku, která ještě více umocnila jejich úspěch na doutníkovém trhu. Současná generace Turrentovi rodiny je již pátá, která se věnuje doutníkovému průmyslu. Celkem to je přes 125 let zkušeností promítajících se do úspěšného podnikání doutníků A.Turrent.

Tuto rodinu můžeme současně popsat jako patrona mexického tabáku. Mnoho společností v doutníkovém odvětví se dnes odvrací od Mexické výroby i tabáku, místo toho používají dominikánský nebo honduraský tabák, přesto A. Turrent nevidí žádný důvod pro změnu místa svého působení. Svou výrobou doutníků značek Te-Amo, Andrea‘s a Matacán se A. Turrent se stal poněkud tichým vrahem. Přesto se dokázal udržet dostatečně daleko pod hladinou, která by znamenala zvyšování cen.

Doutníky A. Turrent jsou středně plné, s použitím nikaragujských listů pro vázací tabák a mexického tabáku z regionu San Andreas pro krycí a plnící listy.  Doutníky A. Turrent doutníky jsou osobité už od samého začátku, což většina kuřáků doutníků pozná. Tóny mexického tabáku jsou zde velmi zřetelné. Doutníky A. Turrent nejsou dochucované, a i přes výrobní popis krémovosti, zde najdete zřetelné náznaky kávy a ořechové chuti. Doutníky A. Turrent jsou dodávány v pěti velikostech a všechny boxy jsou baleny po 20 kusech.

Informace o značce

 Doutníky A. Turrent logo Značka A. Turrent
Producent A. Turrent
Dostupné linie Puro
Six Generations
Triple Corojo
Triple Play Puros
Původ Mexické doutníky
Region / město San Andreas
Související značky Te-Amo
Andrea’s
Matacan
Osobnost Alberto Turrent

Recenze na doutníky A.Turrent
Fotogalerie doutníků A. Turrent

Nejlépe hodnocené doutníky A.Turrent

  • Turrent Triple Play Puros Maduro Short Belicoso
  • A. Turrent Six Generations Robusto
  • A. Turrent Torpedo

Napsat komentář