Zigarren


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Oliva-Zigarren-Lounge – Cigarrenmagazin

Oliva Cigar Lounge - Cigarrenmagazin

Die bekanntesten Berliner Boulevard Pod lipami (Unter Den Linden) Die stilvollen Geschäft verkaufen Zigarren und Lounge Oliva Cigar Lounge-Cigarrenmagazin. Unter Den Linden ist die Straße, die bis heute um zu Fuß von der so genannten. "Museumsinsel", Brandenburger Tor (Brandenburger Tor) und in der Mitte des, insbesondere bei Unter Den Linden 28a, 10117 Berlin, Sie finden das Gebäude und in seinem Herzen Kaiserhöfe Glas shop. Im Erdgeschoss ist mit einem begehbaren Humidor gut ausgestattet, mehrere Tabellen und Lounge herum in den Boden getrennt für 14 Menschen. In der günstigeren klimatischen Bedingungen es möglich ist, draußen sitzen.

Dank dieser, Das ist der Glas-Shop mj. Sie können den Inhalt des Humidoru Teils von außen sehen.. Neben den verschiedenen Familien Zigarren Oliva, zde naleznate také širokou nabídku tradičních značek kubánských doutníků anebo Davidoff ob die Alec Bradley. K posezení v salónku jsem si na základě předchozích dobrých zkušeností vybral doutník Oliva Serie V Double Robusto a strávil s ním více jak příjemných 70 min. V nabídce mimo doutníků jsou i alkoholické a nealkoholické nápoje a k čtení časopisy (pochopitlně v němčině). Nemohl jsem si také nevšimnout úžasně rozsáhlé ilustrované encyklopedie postrevolučních kubánských doutníků od autora Min Ron Nee.

Přestávku v procházce strávenou v Oliva Cigar Lounge – Cigarrenmagazin mohu doporučit. Za doutník Oliva Serie V Double Robusto, Alec Bradley Black Market Perfecto, kolu a espresso jsem tam nechal necelých 20€. Pokud náhodou navštívíte berlínské centrum s  manželkou, přítelkyní či milenkou jejíž tolerance a trpělivost nebude odpovídat délce posezení s doutníkem, hned na proti je Nivea dům, kde se jí rádi na stejně dlouhou dobu ujmou (kosmetika, masáže, manikůra, pedikůra). Garantuji vám, že vaše partnerka bude spokojená minimálně stejně jako vy, ale také utratíte nepoměrně více peněz, zejména pokud si všimne, že mimo služeb lze zakoupit i produkty, které se u nás zatím neprodávají a ona je jistě potřebuje.

Lassen Sie eine Antwort