Zigarren


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Rocky Patel Olde World Reserve Maduro Toro

Doutníky Rocky Patel Olde World Reserve Maduro Toro

Es ist eine andere der vielen Kreationen von Rocky Patel. Es wird in zwei Versionen produziert.. Corojo und Maduro überprüft heute. Deckblatt(Costa Rica) Maduro ist sehr dunkel braun und samtig weich mit viel Textur auf der Oberfläche und ohne größere Venen. Darunter finden wir die verbindliche Liste von Honduras, dieser diffus Mischung aus Nicaragua. Strukturell ist es eine sehr gute Arbeit, Wenn ich keine Mängel oder weiche Punkte gefunden. Box Presse die Form es ist absolut vor Ort auf und fügt ein zweites Papier auf die Attraktivität des Ringes Gold mit Aufdruck logo Rocky Patel. Vom Fuss des die schöne süße, Schokolade, Tabak mit Gewürzen im Hintergrund. Da habe ich noch 19 doutníků tak tato recenze bude postupně aktualizována o případné změny v chutích a charakteristikách doutníku s přibývajícím časem v humidoru.

ABENDBROT: $2,5
Verfügbarkeit in der Tschechischen Republik: Ja (cena okolo 115 kč za Toro)
Zeit in humidoru: 0 Tage
Dimension: 6,5×52(165,1×20,8mm)
Deckblatt: Maduro – Costa Rica
Der Bindungsliste: Honduras
Nachfüllpackung: Nicaragua

Der Duft von
PATA: Krásná a bohatá sladká čokoláda, Tabak und Gewürzen
Körper: Je schwächer das Tier aroma

Bau
Leicht zu greifen, ale naprosto bez vad a měkkých bodů. Die Nähte sind dicht und unsichtbar. Zakončení provedeno dvojitou čepičkou

Die Darstellung der
Schöne, kaštanově hnědý a sametově hebký s jednou menší žilkou a spoustou textury na povrchu. Box press tvar je velmi pravidelný a doutníku velmi sluší.

Ein Strich vor Beleuchtung
Lockerer – což je dost typické pro tuto značku

Geschmack sofort nach Zündung
Máslově jemná a hutná olejová chuť tmavé čokolády a vyzrálého tabáku s trochou sladkosti. K těmto chutím se v dozvuku přidává trocha koření a zemitosti. Chut jsou téměř plné s ohromnou produkcí žvýkatelného dýmu. Dozvuk je velmi dlouhý a olejový. Guter start

1/3 Zigarre
10 min – čokoládu doplňuje kakao a z koření začíná vyčnívat pepř. Chutě jsou celkově o něco bohatší a hlubší. Obzvláště pak zemitost v dozvuku a tabáková chuť, která je fantastická. Hoření je díky silnému krycímu listu lehce nerovnoměrné.
25 mi – chutě se od posledně nezměnily a hoření se samo koriguje. Tah se ještě nepatrně uvolnil a jedno potáhnutí do minuty se ukazuje jako optimální. Koření se umírnilo a je tu i trocha síly, která ovšem ani zdaleka ndosahuje plnosti chutí. Prozatím naprostá paráda.
40 min – čokoláda je téměř nahrazena krásnou a krémovou kávovitostí, Das dringt in den Nachhall. Chutě jsou celkem komplexní, což dává doutníku další rozměr.

2/3 Zigarre
60 min – ani ne v polovině je čokolády a sladkosti méně a kakao je naopak výraznější. Síla zůstává na stejné úrovni a chutě jsou stále téměř plné. Produkce hustého blílého dýmu je až neuvěřitelná. Rovněž konstrukce je zatím naprosto bezproblémová.
90 min – kleine Korrektur, brennen. V dozvuku se objevily ořechy a joinak od posledně beze změny.

3/3 Zigarre
100 min – na ačátku poslední třetiny šla plnost chutí trochu dolů a teď se drží na silnějším středu. Síla stále zůstává be změny a to je dobře.
110 min – doutník měkne, kouř teplá a to znanená konec.

Fazit und Bewertung
Excelentní záležitost doslova nacpaná krásnými, vyzrálými a bohatými chutěmi. Konstrukce téměř bezproblémová a i síla zůstala na minimu. K tomuto doutníku mám dvě doporučení. Nekouřit v uzavřené místnosti a udělat si na doutník dostatek času. Obyčejně nechávám doutníku cca měsíc v humidoru, ale tady nešlo odolat Jsem hodně zvědav jak a jestli vůbec se změní doutník po několika měsících v humidoru, protože už na první pokus to snad nemohlo být lepší.. Tohle byl Rocky Patel Olde World Reserve maduro v Toru.

3 Kommentare zu Rocky Patel Olde World Reserve Maduro Toro

Lassen Sie eine Antwort