Cigary


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Kain cigary

Kain cigary sú známe nie iba inovatívny dizajn cigár, kontrola s tým prevzali je prstýnekm pata, ale zmes tabaku, kto podlieha reťazec tříkrokové kvasenie (Trojitý fermentácia tabaku). Na tieto účely sa používa Ligero tabaku. Vďaka tomuto postupu a tabakového listu Excel cigary moc, ktoré by sa inak ťažko. Vôňa a chuť cigary Cain sa vyznačuje hlavne tóny céder stromov a káva. Na Kaina cigary firemné webové stránky má heslo: "Cigary s vysokým výkonom", Po pár kúskov údené musím povedať, to má niečo do seba, aspoň spoločnosť je naozaj snaží ísť v tomto smere.

Cigary prekonal chudobnejších ako. novší typ Benchmade značky, proto přiblížím spíše vlasnosti doutníků, než jejich historii. Doutníky Cain jsou k dispozici ve dvou krycích listech Nikaragujské Habano a San Andres Maduro. Doutníky mají návaznost na doutníkovou rodinu Oliva, která se podepisuje pouze pod velice kvalitní doutníky, jak je patrné i z ostatních distribuovaných značek. Doutníky Cain jsou charakteristické mohutným objemem kouře, aniž by měl tento faktor negativní vliv na konstrukci.

Jak už jsem zmínil, doutníky Cain pochází od společnosti Oliva a jsou vyráběny v nikaragujské fabrice Tabacalera Oliva. Tabákové listy jsou doplňovány i tabáky typu Seco a Viso, z důvodu podpoření hoření. Zatímco doutníky Cain s krycím listem Habano jsou příznačné chutí moka a pepře, doutníky s krycím listem maduro vynikají chutí kakaa a sladkých tónů kůže. Doutnky jsou chuťově bohaté a plné. Díky jejich chuťové výraznosti a síle si je nejlépe vychutnáte po sytém jídle.

Informácie o značku

SKONTROLUJTEDoutníky Cain logo Mark Kain
Výrobca
K dispozícii line Daytona
„F“
Maduro 660
Pôvod Nikaragua
Región / Mesto Estel
Súvisiace Tagy Oliva
Osobnosti

Recenze na doutníky Cain
Fotogalerie doutníků Cain

Nejlépe hodnocené doutníky Cain

  • Cain Daytona 654T Torpedo
  • Cain F Lancero
  • Cain Maduro 660 Double Toro

Pridaj komentár