Cigarros


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Preguntas más frecuentes

Prodáváte doutníky?
Doutníky neprodáváme a ani takové ambice do budoucna nemáme, jedinou činností webu je osvěta v doutníkové kultuře a recenzování doutníků

Kde najdu sídlo vaší společnosti?
Gentlemens Club je v současné době virtuálním společenstvím redaktorů, nikoliv fyzickým klubem.

Je možné se zapojit do redaktorské činnosti vašeho klubu?
Sí, v případě zájmu o psaní článků a recenzí zaměřených na doutníky a všeho souvisejícího, se můžete obrátit na email info@gentlemensclub.cz

Me gustaría en su sitio web para publicar sus artículos / fotos / Comentarios ..
Cualquier interés en este sentido es una bienvenida, Pero mientras que, el sitio web es la única actividad – Estas actividades no tienen que pagar una cuota.

Estoy interesado en publicar sus comentarios en su sitio,Es posible?
Editorial es posible sólo después de un acuerdo personal, que entre otras cosas contiene la colocación adecuada de los recursos.

¿Puedo usar tus fotos?
No, Si está interesado en cualquiera de nuestras fotos (s) utilizar el correo electrónico de contacto, a través del cual se le informará si hay cualquier posible salida.

Es posible colocar anuncios pagados en su sitio?
Sí, v případě zájmu o vyhrazení reklamní plochy nás můžete kontaktovat emailem.

Je možné na váš web umístit propagační článek?
Estamos tratando de evitar cualquier intervención en el sitio Web comercial,para que todos los comentarios escritos desapasionadamente, proto i k této formě reklamy přistupujeme pasivněji, nebráníme se však zveřejnění tiskových zpráv, které jsou napsány přímo pro náš web. Duplicitní články nezveřejňujeme.

Je možné se domluvit na výměně odkazů?
V případě zájmu o výměnu odkazů tuto možnost můžeme zvážit, Pero siempre y cuando sólo, zachování tématičnosti.

Jaké doutníky byste doporučili začátečníkovi doutníků?
V případě úplného začínání s kouřením doporučujeme doutníky menších velikostí, světlejších krycích listů a slabší intenzity i méně výrazné chuti. V dobré prodejně doutníků by vám tyto informace měly poskytnout.

Jaké doutníky bych měl koupit jako dárek?
Zde záleží na konkrétním kuřákovi, pokud jde o člena domácnosti pak je vhodné z jeho humidoru zjistit oblíbené značky, nebo se ho přímo zeptat, což platí i v ostatních případech. Podobně jako u výše uvedené otázky by vám i v tomto případě měly být odpovědi poskytnuty v dobré prodejně doutníků.