Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Doutníky Tatuaje

Pete Johnson, zakladatel značky doutníků Tatuaje, stavěl od začátku jeho společnost tak, aby se stal jedním z nejúspěšnějších obchodů s doutníky. Do roku 1990 pracoval v několika obchodech s doutníky, kde se snažil prosazovat vlastní směsi, ale nic nepomohlo. Po roce 1992 nastoupil do obchodu Shop Gus v Los Angeles, po pár měsících obchod koupil a zůstal tam až do roku 1995. Vše se změnilo až v roce 2003, kdy se Pete setkal s Donem Jose „Pepinem“ Garciou. Společně vyvinuli směs Tatuaje(ve španělštině znamená tetování), která měla odrážet Peteho lásku k tetováním. Tatuaje se vyrábí v Miami ve čtvrti Malá Havana na Floridě. Naposledy Tatuaje vydali novou řadu doutníků v roce 2006, jejichž výroba byla přesunuta do Esteli v Nikaragui. Tato řada byla představována jako levnější alternativa k luxusním doutníkům Tatuaje.

Tatuaje byla první značkou, kterou Don Pepin začal vyrábět sám a která ho dostala i do postavení ve kterém je dnes. Po uvedení této značky se stal Pepin velice slavným mistrem v oblasti míchání tabákových směsí a výroby doutníků. Od té doby se Don Pepin Setkal zájmu od mnoha společností. Všechny doutníky Tatuaje získaly příznivé hodnocení od magazínu Cigar Aficionado, většina z nich je hodnocena s oceněním 90 +. Všechny doutníky j Tatuaje sou válcované podle kubánských pravidel a tabák pochází ze semen kubánského tabáku pěstovaného v Nikaragui.

Informace o značce

Doutníky Tatuaje logo Značka Tatuaje
Producent
Dostupné linie
Původ Nikaragujské doutníky
Region / město
Související značky
Osobnost

Nejlépe hodnocené doutníky Tatuaje

  • Doutník 1
  • Doutník 2
  • Doutník 3

*Tento článek byl převzat z bývalého doutníkového lexikonu, pokud máte zájem o popisy značek vyšší kvality, doporučujeme články o doutníkových značkách s rokem zveřejnění 2012. Všechny články budou postupně aktualizovány.

Komentáře nejsou povoleny.