Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Doutníky Rocky Patel

Rocky Patel je značka premium doutníků, založená panem Rakesh „Rocky“ Patel, dnes se sídlem v Naples na Floridě. Rocky, který stojí za značkou, je součástí nové generace tvůrců doutníků, který vyrábí jedny z nejlepších doutníků v několika posledních desetiletích. Na rozdíl od mnoha předních výrobců v průmyslu, se jmény jako Fuente, Oliva a Perdomo, Rocky neměl vztah k pěstování tabáku a umění balení doutníků. Měl však neuvěřitelný respekt k těm, kteří ctili tradice rodin a osobité způsoby pěstování tabáku. I to je důvod proč je v mnoha ohledech napodobuje.

Rockyho vášeň k doutníkům vzplanula v Hollywoodu, daleko od tradičních míst spojených s pěstováním tabáku a výrobou doutníků. Jeho nově nabytý koníček, s podnícením jeho podnikatelským duchem, ještě více zvedl jeho zájem o doutníky. Doutníkový boom v roce 1990, byl jen začátek a i on se připojil do skupiny nových výrobců doutníků, mezi nimiž rychle zaujal hlavní postavení. Rocky začal tvrdě dřít při hledání vhodných tabákových listů v nejlepších pěstitelskách oblastech Nikaragui, Hodnurasu a Dominikánské republice. Jeho výrobní linky využívali jen ty nejlepší tabáky z nejlepších.

Rocky Patel pokračuje v produkci jedněch z nejlépe hodnocených doutníků. Zaměřuje se především na vynikající konstrukci s tradičním vzhledem a co nejdokonalejší kvalitou kouření. Většina doutníků Rocky Patel je středně silných až velmi silných.

Informace o značce

Doutníky Rocky Patel logo Značka Rocky Patel
Producent
Dostupné linie
Původ Honduraské doutníky
Region / město
Související značky
Osobnost

Nejlépe hodnocené doutníky Rocky Patel

  • Doutník 1
  • Doutník 2
  • Doutník 3

*Tento článek byl převzat z bývalého doutníkového lexikonu, pokud máte zájem o popisy značek vyšší kvality, doporučujeme články o doutníkových značkách s rokem zveřejnění 2012. Všechny články budou postupně aktualizovány.

Komentáře nejsou povoleny.