Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Doutníky Carlos Torano

Rodina Torano vlastní doutníkové továrny v Hondurasu i Nikaragui, tyto továrny produkují přes 20 milionů doutníků ročně. Značka Torano vyrábí různé série perfektně konstrovaných doutníků různých chutí a rozměrů.

Byl to právě Carlos, který v podvečer jednoho dne roku 1959 uprchl z Kuby, Fidelem Castrem znárodňovaného ostrova. Na jeho novou farmu v La Esperanza nezapoměl vzít rodiný poklad – sazenice tabáku a zkušenosti tří generací rodiny Torano. Několik následujících let učil Carlos dominikánské farmáře jak správně pěstovat tabák.

Carlos předal své vědomosti a rodiné dědictví synu Charliemu, který je nyní hlavou rodiny a tabákové společnosti. Po návratu Daniela Ortegy k moci v Nikaragui, se Charlie rozhodl, že svůj tabákový průmysl přenese do Hondurasu. Jeho odvaha a postavení se na odpor, se vyplatilo a v současné době si mohou kuřáci doutníků stále vychutnávat kvalitní doutníky produkované rodinou Torano.

Informace o značce

Doutníky Carlos Torano logo Značka Carlos Torano
Producent
Dostupné linie
Původ Honduraské doutníky
Region / město
Související značky
Osobnost

Nejlépe hodnocené doutníky Carlos Torano

  • Doutník 1
  • Doutník 2
  • Doutník 3

*Tento článek byl převzat z bývalého doutníkového lexikonu, pokud máte zájem o popisy značek vyšší kvality, doporučujeme články o doutníkových značkách s rokem zveřejnění 2012. Všechny články budou postupně aktualizovány.

Komentáře nejsou povoleny.