Cigares


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Avo cigares

Avo Uvezian, est né hudebnickému Bejrůtu à la paire libanaise de l'année 1926. Sa mère était un chanteur doué et le père du compositeur et chef d'orchestre de l'Orchestre symphonique. AVA a un peu de rêve, qui va devenir un grand musicien et un ensemble beaucoup plus grand avec le jeu au piano. Grâce à des parents de votre talent de développer très rapidement et avec son trio de jazz, les garçons du Liban a bientôt tourné au milieu et le Moyen Orient. Voici un groupe de contacts établis, que Avo appliqué plus tard sa carrière aux États-Unis. Avo aux États-Unis en 1947 et a commencé à fréquenter l'école de muzikanstou à New York City. AVA a étudié le piano classique, un obstacle majeur a été la guerre de Corée.

Avo byl povolán na výcvik ve Fort Dix v New Jersey, při absolvování pěšího výcviku měl velké štěstí a důstojníky zaujal svým hudebním talentem. Avo Uvezian tak byl přesunut z pěchoty do armádní kapely. Pobytu v Koreji se však Avo nevyhnul, naštěstí „pouze“ hrál v důstojnickém klubu. Po návratu do New Yorku nadále zůstal kariérně spjatý s armádou, jusqu'à l'année 1952 kdy byl Avo čestně propuštěn.Avo se proslavil až v roce 1966 skladbou Franka Sinatry “Strangers in the Night”, která se později stala hitem. Do té doby na sebe upozornil především koncertem v portorickém Palmas Del Mar Resort. Skladba od Sinatry znamenala pro Avo Uveziana velký úspěch a se svou úpravou na klavír vyhrál v roce 1967 tři Grammy.

Doutníky měl Avo rád už od této doby, velký zvrat však znamenal až rok 1983, kdy se mu narodila dcera a cestoval do Švýcarska na její křest. Poté co si po jídle dal s přítelem doutník a bylo mu účtováno přes dvacet dolarů, velice se rozzlobil kvůli ceně. Jeho přítel mu navrhl, že by mohli začít vyrábět své vlastní doutníky a tak se i stalo, díky své spontánní povaze se Avo Uvezian dostal do doutníkového průmyslu. Bez váhání si zarezervovali letenky do La République dominicaine, kde strávil dva roky hledáním fabriky, která by splňovala jeho požadavky. Avo se setkal s hlavním specialistou přes míchání směsí Hendrikem Kelnerem a dal mu nabídku na vytvoření plnohodnotné výrobní linky. Po dokouření prvních vzorků řekl Avo Hendrikovi, že mu dá o 25 procent více, za každý doutník. Udělal to z předvídavosti, že jen díky tomuto kroku budou doutníky z nejlepšího dostupného tabáku.

Další ikonou, která měla vliv na značku doutníků AVO, byl Michael Roux, Uvezianův přítel a také muž, který do USA přivedl Absolut Vodku. Michael požádal Avo Uveziana aby mu dal doutníky v co nejlepší kvalitě a balení. Díky tomu Avo získal ty správné kontakty a v prvním roce prodal 120.000 doutníků. Během prvních tří let působení prodala společnost AVO přes 750.000 cigares! Důležitým mezníkem byla dohoda se značkou Davidoff, která pomohla distribuci po celém světě, v následujících letech se společnost rozdělila do několika různých linií a řad, které ještě umocnili jejich úspěch na doutníkovém trhu.

Tyto řady jsou rozděleny na Classic, Maduro, AVO XO, Domaine a Signature. Dans l'année 2010 k těmto sériím přidal i Heritage, která vzdává hold bohaté doutníkové kultuře. Doutníky AVO Heritage jsou chuťově plnější a jejich krycí list je ekvádorský Sun Grown, doplněny jsou o tabákové listy dominikánského Ligera a Seca, plnící listy jsou naopak původem peruánské Seco.

Informations sur la marque

Doutníky Avo logo Mark AVO
Producteur Davidoff
Ligne disponible Classique
Maduro
XO
Domaine
Signature
L'origine de la Cigares dominicains
Région / Ville Santiago
Balises liées à Davidoff
Personnalité Avo Uvezian
Hendrik « Henke » Kelner
Michael Roux

Recenze na doutníky AVO
Fotogalerie doutníků AVO

Nejlépe hodnocené doutníky AVO

  • AVO Limited Edition No. 5
  • AVO Signature Lonsdale
  • AVO Companero LE09
  • AVO Classic No. 5
  • AVO 787 Lperfecto

Laisser une réponse