Cigars


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Frequently asked questions

Prodáváte doutníky?
Doutníky neprodáváme a ani takové ambice do budoucna nemáme, jedinou činností webu je osvěta v doutníkové kultuře a recenzování doutníků

Kde najdu sídlo vaší společnosti?
Gentlemens Club je v současné době virtuálním společenstvím redaktorů, nikoliv fyzickým klubem.

Je možné se zapojit do redaktorské činnosti vašeho klubu?
Yes, v případě zájmu o psaní článků a recenzí zaměřených na doutníky a všeho souvisejícího, se můžete obrátit na email info@gentlemensclub.cz

I would like on your web site to publish your articles / photos / reviews ..
Any interest in this direction is a welcome, But whereas, that web site is the only leisure activity – These activities do not pay a fee.

I am interested in publishing your reviews on your site,  It is possible?
Publishing is possible only after a personal agreement, which among other things includes a proper citation of the source marketing.

Can I use your photos?
No, If you are interested in any of our photos (s) use the contact email, through which you will be told whether there is any possible way out.

It is possible to place a paid advertisement on your website?
Yes, v případě zájmu o vyhrazení reklamní plochy nás můžete kontaktovat emailem.

Je možné na váš web umístit propagační článek?
We are trying to prevent any intervention in the commercial Web site,  so that all reviews written by real, proto i k této formě reklamy přistupujeme pasivněji, nebráníme se však zveřejnění tiskových zpráv, které jsou napsány přímo pro náš web. Duplicitní články nezveřejňujeme.

Je možné se domluvit na výměně odkazů?
V případě zájmu o výměnu odkazů tuto možnost můžeme zvážit, but only if, zachování tématičnosti.

Jaké doutníky byste doporučili začátečníkovi doutníků?
V případě úplného začínání s kouřením doporučujeme doutníky menších velikostí, světlejších krycích listů a slabší intenzity i méně výrazné chuti. V dobré prodejně doutníků by vám tyto informace měly poskytnout.

Jaké doutníky bych měl koupit jako dárek?
Zde záleží na konkrétním kuřákovi, pokud jde o člena domácnosti pak je vhodné z jeho humidoru zjistit oblíbené značky, nebo se ho přímo zeptat, což platí i v ostatních případech. Podobně jako u výše uvedené otázky by vám i v tomto případě měly být odpovědi poskytnuty v dobré prodejně doutníků.