Cigars


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

CI Legends Red Label – Perdomo Double Maduro Torpedo

Dinner: 3,7 the dollar – again, I bought one piece otherwise the price gets to 2 $ 2
Availability in the Czech Republic: NO
Time in humidoru: 74days
The Size Of The: 5,7×54 (145×21.4mm)
The cover sheet: Sun grown maduro – Nicaragua
The binding list: Maduro – Nicaragua
The Content Of The: Nicaragua

The Smell Of
Pata: Lightly floral, Hay and tobacco
The Body Of The: Chocolate and a mustiness – a very special

The Design Of The
Very solid. The seams tight and visible. Beautiful ubaleno

The Appearance Of The
Almost black colored cover sheet with a few medium-sized veins

A stroke in front of lighting
Neither free nor tight – just right

Taste immediately after ignition
Ignition took place as a snap of the fingers and go for it.Very fine mature tobacco flavor with a little bit of sweets, olejovitosti and a little bit of spice in reverberation. Echo total long. Cravings for weaker Wednesday.

1/3 cigar
5 my – Adds the ořechovitost and cocoa. Oily almost disappeared
10 my – the sweetness is in the foreground and stays on the lips. Kakao se začíná měnit na čokoládu a dozvuk je sladší, tabákový a dlouhý. Chutě jsou skoro až máslově jemné a koření je téměř pryč.
30 my – zvýraznila se i čokoláda. Máslová textura chutí doslova hladí jazyk. Jinak beze zmšny. Hoření lehounce nerovnoměrné, tah se krapet uvolnil a je perfektní.

2/3 cigar
50 my – jsem zhrubva v polovině a čokoláda je téměř nahrazena krémovou kávou, ořechovitost ustupuje do pozadí a sladkost jde malinko dolů a dozvuk je více tabákový a kávový s trochou koření
60my – tak to budí respekt. Konstrukce je skvělá. Hoření se krásně srovnalo bez potřeby korekce. The texture is no longer so butter, ale stále hodně jemná
66 my – popel odpadl v jednom kuse do popelníku a držel skoro 6cm. Káva je výraznější a jinak od posledně beze změny. Tenhle doutník je vzorové maduro

3/3 cigar
70 my – krémová káva přechází ve velmi pěknou černou kávu bez hořkosti
90 my – kouř je teplý a tak končím. Od posledně beze změny jen chuť černé kávy se ještě prohloubila a tu jsem si hodně užil. Sice se objevila hořkost, ale jen málo. Nic co by vadilo.

Conclusion and evaluation
Great satisfaction. Tohle je přesně pro milovníky madura. Pokud patříte mezi ně tak nelze než doporučit. Classic, ale vytříbené chutě, které přinesou jednu větší změnu někde za polovinou doutníku. Jinak velmi konzistentní. ohromně jsem si užíval ten máslový charakter z prvních dvou třetin a v závěru poslední černou kávu. Tuhle záležitost si jistě v budoucnu zopakuju. To je ode mě vše a budu se těšit u recenze číslo 39.

Leave a Reply