Doutníky


English Čeština Français Deutsch Polski Português Slovenčina Español

Doutníky Avo

Doutníky značky AVO dosahují vysoké kvality a jsou vyráběny v proslulé továrně Tabadom Factory, která je vlastněna znčkou Davidoff. Jejich hedvábné krémové aroma z nich dělá jedny z nejprodávanějších Dominikánských doutníků. Doutníky jsou pojmenované po hudebníku Avo Uvezianovi, který byl velice slavným jazzovým hudebníkem a skladatelem. Většina lidí tohoto hudebníka nemá spojeného s doutníky, ale právě jeho láska k nim ho dovedla k venování vlastního jména této značce.

Jeho první krůčky v doutníkovém průmyslu začali s Hendrikem Kelnerem, jehož doutníkovým továrnám svěřili výrobu svých doutníků i takové značky jako Davidoff nebo Cusano. Původní směsy byly často tvořeny více druhy tabáku, který byl většinou z Dominikánské republiky. Doutníky by měli mít dřevnatou až ořechovou chuť, která se u jednotlivých serií může lišit. Od svého založení značka získává stále více popularity.

Informace o značce

Doutníky Avo logo Značka Avo
Producent
Dostupné linie
Původ Dominikánské doutníky
Region / město
Související značky
Osobnost

Nejlépe hodnocené doutníky Avo

  • Doutník 1
  • Doutník 2
  • Doutník 3

*Tento článek byl převzat z bývalého doutníkového lexikonu, pokud máte zájem o popisy značek vyšší kvality, doporučujeme články o doutníkových značkách s rokem zveřejnění 2012. Všechny články budou postupně aktualizovány.

Komentáře nejsou povoleny.